Zpět na výsledek hledání

SUR-RON LIGHT BEE

EmotionBikes-Sur-ron-X-02 EmotionBikes-Sur-ron-X-03 EmotionBikes-Sur-ron-X-05 EmotionBikes-Sur-ron-X-22
Prezentace On Off
Foto (4)
  • EmotionBikes-Sur-ron-X-02
  • EmotionBikes-Sur-ron-X-03
  • EmotionBikes-Sur-ron-X-05
  • EmotionBikes-Sur-ron-X-22
  • Původ: CZ

JEDNÁ SE O PRVNÍ SÉRIOVĚ VYRÁBĚNOU A REÁLNĚ POUŽITELNOU TERÉNNÍ MOTORKU.

MOTOCYKL JE VYBAVEN SNADNO, NAPŘÍKLAD V BATOHU, PŘEVOZITELNOU RYCHLONABÍJEČKOU, KTERÁ DOKÁŽE PRÁZDNOU BATERII NABÍT ZA TŘI HODINY. PRAKTICKÝM A ODOLNÝM OSVĚTLENÍ VPŘEDU A VZADU, STOJÁNKEM A PŘÍJEMNÝM INFORMAČNÍM ROZHRANÍM S UKAZATELEM STAVU NABITÍ (NEBO NABÍJENÍ) BATERIE, UJETÝMI KM, AKTUÁLNÍ RYCHLOSTÍ, KLAKSONEM A PRAKTICKÝM USB VÝSTUPEM.

BATERIE JE JEDNODUŠE VYJÍMATELNÁ A VELMI DOBŘE CHRÁNĚNÁ PŘED POŠKOZENÍM, VODOU A NEČISTOTAMI. VÝKON JE MOŽNÉ REGULOVAT PROSTŘEDNICTVÍM DVOU MAP.  MOTOCYKL JE VYBAVEN PLNĚ AUTOMATICKOU REKUPERACÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE.

PODVOZEK JE PLNĚ NASTAVITELNÝ. MOTORKU SI MŮŽETE DOVYBAVIT NAPŘÍKLAD PŘEDNÍM BLATNÍKEM, OCHRANOU PODVOZKU, CHRÁNIČI PÁČEK NEBO ALTERNATIVNÍM PŘEVODEM PODLE ZAMÝŠLENÉHO ZPŮSOBU UŽITÍ. MŮŽETE SE ROZHODNOUT I PRO VERZI S HOMOLOGACÍ PRO SILNIČNÍ PROVOZ. SPOLEČNĚ S MOTOCYKLEM OD NÁS SI KUPUJETE SKUTEČNOU A GARANTOVANOU DVOULETOU ZÁRUKU A SOUČASNĚ TAKÉ ZKUŠENOST A ZNALOST PROBLEMATIKY. POSKYTUJEME SAMOZŘEJMĚ TAKÉ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS V PLNÉM ROZSAHU.

PRODÁVÁME MOTOCYKLY VE SPECIALIZOVANÉ SÍTI PRODEJEN ELEKTRICKÝCH MOTOCYKLŮ A SKÚTRŮ EMOTIONBIKES.

Potřebujete více informací?
Volejte (420) 773 957 957

Facebook