O nás

O nás

X7 s.r.o.  oficiální zastoupení čtyřkolek SEGWAY, TGB, Access motor, GOES.

Prodej všech značek motocyklů, skútrů a terénních motocyklů.

Největší nabídka helem LS2 a TORX. Dále oblečení a rukavice 4SR, Italská obuv GAERNE, motokrosové oblečení FOX a spousty jiných značek.
SERVIS veškerých značkových i neznačkových motocyklů, čtyřkolek a skútrů vč. zajištění náhradních dílů, diagnostiky, měření a nastavení výkonu na motorové brzdě.

PNEUSERVIS – výměna a vyvážení vlastních či u nás zakoupených pneu NA POČKÁNÍ. Většina silničních, cestovních i čtyřkolových pneu a duší, skladem!

PŘÍSLUŠENSTVÍ – prodej spousty doplňků ke čtyřkolkám, rámy, radlice, pásy, kufry a také věci, od firmy Ermax.

SPLÁTKY – nové i bazarové motocykly a čtyřkolky, oblečení, příslušenství lze zakoupit na splátky. Pouze 2 doklady, Info o zaměstnavateli či firmě (OSVČ a práv. os.) a odjíždíte s novým či bazarovým strojem! Před schválení úvěru předem – bez nutnosti dojíždět (bez závazku úvěr uzavřít, až na místě se rozhodnete, dle stavu bazarového motocyklu, čtyřkolky, zda úvěr podepíšete)

POJIŠTĚNÍ – s u nás zakoupenou novou či bazarovou čtyřkolkou, motocyklem můžete odjíždět včetně zákonného povinného ručení. Veškeré bonusy i z jiných pojišťoven jsou Vám započítány.

PŘEPRAVA STROJŮ zajistíme odvoz i dovoz čtyřkolky, motocyklu a skútru do servisu, při výkupu, na bazar, na uskladnění před zimou, atd.

Facebook