ČTYŘKOLKY ACCESS MOTOR

 

 

DRR 100 REVERSE

Jedna z nejpropracovanějších dětských čtyřkolek pro nejmladší piloty a budoucí šampiony, širší a stabilnější než většina ostatních dětských čtyřkolek. S velmi hravým a snadným ovládáním, nízko položeným těžištěm, automatickou převodovkou a elektrickým startováním je továrnou na zábavu pro aktivní děti. Silnou stránkou je i motor s vysokou rezervou výkonu. Ten můžete pro začátek omezit, ale díky objemu 90ccm má DRR 100 potenciál pro další rozvoj mladého pilota, takže ho ani po čase nepřestane bavit tak jako padesátka. Další výhodou je zpátečka, která vašemu dítěti umožní dostat se samo ze svízelné situace.

 

Cena od vč. DPH: 49990,-Kč
Cena od bez DPH: 41314,-Kč

 

Barevné provedení: BíláBílá

MAX 650i LT

Pokud je vaší prioritou praktičnost a nejlepší poměr kvality a ceny, je Access MAX 650i LT FOREST 4×4 jasným favoritem. S prodlouženým rozvorem,elektricky přepínatelným pohonem 2×4/4×4 a dvěma diferenciály zvládne každý terén a zároveň poskytuje snadné řízení a mimořádně klidnou jízdu. Cenově velmi atraktivní provedení jedné z nejpopulárnějších pracovně-užitkových čtyřkolek na trhu se jízdními vlastnostmi, moderní konstrukcí a kvalitou výroby může směle srovnávat s obdobnými modely renomovaných značek.

 

Cena od vč. DPH: 169990,-Kč
Cena od bez DPH: 140488,-Kč

 

Barevné provedení: BíláBílá

850i 4×4

Vlajková loď značky Access přichází s moderní technikou a jedním z nejsilnějších motorů ve třídě. Přidejte k tomu líbivý design s velkoplošnými světlomety, vyspělé technologie, vysokou praktičnost a spolehlivost, a dostanete jednu z nejatraktivnějších nabídek na trhu. Obratný podvozek přesně reaguje na povely řízení, jízda je velmi příjemná a pohodlná. Elektricky přepínatelný pohon 2×4/4×4 s uzávěrkou předního diferenciálu si poradí s každou terénní výzvou. Bohatá výbava v ceně zahrnuje atraktivní 14″ alu kola, moderní LED osvětlení, tažné zařízení, naviják 2500lbs a robustní nosiče zavazadel vpředu i vzadu.
Cena od vč. DPH: 179990,-Kč
Cena od bez DPH: 148752,-Kč
Barevné provedení: BíláBílá

SHADE EXTREME 850i LT EPS

lajková loď čtyřkolek Access přichází s moderní technikou, jedním z vůbec nejsilnějších motorů ve své třídě. Prodloužený podvozek poskytuje dostatek místa řidiči i spolujezdci. Účinný elektrický posilovač řízení usnadňuje řízení, jízda je velmi příjemná a pohodlná. Elektricky přepínatelný pohon 2×4/4×4 se dvěma diferenciály zvládá každý terén, poskytuje snadné řízení a klidnou jízdu. Bohatá výbava zahrnuje atraktivní 14″ alu kola, moderní LED osvětlení, tažné zařízení, elektrický naviják 2500 lbs a robustní ocelové nosiče zavazadel.
Cena od vč. DPH: 184990,-Kč
Cena od bez DPH: 152884,-Kč
Barevné provedení: BíláBílá

Tomahawk 400

Rychlý a spolehlivý TOMAHAWK 400 hravě zvládne jakýkoli terén, ostrou sportovní jízdu i příjemné víkendové projížďky volnou krajinou. Stabilitu a obratnost podvozku, stejně jako výkonnost spolehlivého čtyřtaktního kapalinou chlazeného jednoválce SOHC ocení nejen začínající, ale i zkušení jezdci. Sportovní pneumatiky v kombinaci s nízkým těžištěm a širokým rozchodem dávají této čtyřkolce optimální trakci v každých podmínkách. Díky své spolehlivosti, robustnosti, ovladatelnosti a nenáročnosti na servis je tento model skvělou volbou pro zájemce o sportovní čtyřkolku za velmi příznivou cenu.
Cena od vč. DPH: 124990,-Kč
Cena od bez DPH: 103298,-Kč
Barevné provedení: Bílá

Warrior 450

Ostrá sportovní čtyřkolka s vysokovýkonným motorem a špičkovým podvozkem osazeným kvalitními komponenty. Čtyřdobý jednoválcový motor se může pochlubit výkonem 52 koní, účinné kotoučové brzdy, nastavitelné nitrogenové racingové tlumiče G2 s oddělenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy pérování a moderní atraktivní vzhled dělají z Warriora 450 jednu z nejoblíbenějších sportovních čtyřkolek na trhu.
Cena od vč. DPH: 179990,-Kč
Cena od bez DPH: 148752,-Kč
Barevné provedení: Bílá

Facebook